čtvrtek 19. května 2016

PROŠITÝ

Šití po dlouhé době. Slíbila jsem bráchovi obal na notebook, první pokus nevyšel, vidíte na předposlední fotce. Obal byl moc malý, tak jsem z něj udělala taštičku. Pak už přišlo učení a stroj byl zamknutý ve skříni, na tisíc západů, aby mě nelákal :)...Teď jsem se už k druhému pokusu dostala a vyšel! Chtěla jsem si vyzkoušet prošívání, které se mi moc líbí. Bavilo mě tak tři řady, pak jsem se musela hodně nutit. Ale myslím, že se ještě někdy hecnu, protože to dělá pěkný efekt. Momentálně se bavím vyšíváním kytiček (a oblíbeným učením). Brzo ukážu :). Pěkné dny!

10 komentářů:

 1. Je parádní, Katko! Toho prošívání teda je... ale máš pravdu, vypadá to výborně. Ať ti učení leze dobře do hlavy. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. to prešívanie vyzerá super :) obal je veľmi pekný :)

  OdpovědětVymazat
 3. to prešívanie... fakt, že wau :) naozaj skvelé a obdivujem trpezlivosť :) ZuZu

  OdpovědětVymazat
 4. Katko, já myslím, že to za tu nudu stálo. Líbí se mi moc i ten moc malý obal. Já zrovna předevčírem podobně prošívala lem sukně za poslouchu audioknihy, abych se nenudila. Třeba by sis takhle mohla nahrát přednášky a pak je u šití poslouchat (myšleno jako vtip) Držím palce se všemi těmi zkouškami a obhajobami, ať už je to úspěšně za tebuo a máš čas na šití, lenošení a přítele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :)!
   Audioknihy jsou k tamu úplně dělané, já mám akorát nějaký extra hlučný stroj, protože přes nic neslyším, ještě musím zkusit sluchátka.
   Děkuju moc za palce :).

   Vymazat
  2. Tak to je škoda. Já u stroje slyším, u overlocku ne.

   Vymazat
 5. To je super nápad s tím prošíváním, vypadá to efektně!

  OdpovědětVymazat
 6. Vau, to si naozaj spravila sama? Si šikulka! Super nápad, naozaj:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat